BARVENÍ,MELÍROVÁNÍ, CHEMICKÁ PREPARACE( TRVALÁ), CHEMICKÉ PERMANENTNÍ NAROVNÁNÍ VLASU.

Každá žena chce být krásná a jedinečná. Barva vlasů a padnoucí střih je základem úspěchu.

Voilá barva - je k vlasům velmi šetrná. Vyniká výživným a hydratačním efektem. Má dlouhotrvající účinek, intenzivní a zářivou barvu. Uspokojí i nejnáročnější klientelu. Nutrilux barva- přírodní barva respektující vlasové vlákno. Je založena na bázi přírodních olejů. Makadamový, šáchorový a šípkový olej+ přírodní kondicionéry. Barva je bez amoniaku a PPD. Vlasům dodává vysoký lesk, hydrataci a přirozený barevný výsledek. Zaměřena především na mladou klientelu.

KYO barva - je bez amoniaku a PPD- dodává vlasům keratin a mořský kolagen. Zlepšuje kvalitu barvených vlasů. Je vytvořena tak, aby chránila před poškozením vlasů, alergiemi, štípáním a zarudnutím pokožky.

Elumen barva- je výjimečná barva, bez použití peroxidu. Ostré, zářivé odstíny vydrží ve vlasech až 3 měsíce. Regeneruje do hloubky strukturu vlasů a zvyšuje intenzitu lesku. Je 100% šetrná k vlasům i k vlasové pokožce.

Voilá Man5 - pánská barva - zaručuje přirozené a diskrétní probarvení šedivých vlasů bez viditelných odrostů u mužů. Obsahuje posilující ženšen, neobsahuje amoniak. Příjemná 5-ti minutová doba působení.

Melírování – Decolor B-melír za 5 minut-NOVINKA !!! účes přímo na míru, jemné kontrasty zvýrazní střih, detail a objem. Ze salónu odcházíte během několika minut.

Chemická preparace(trvalá) - ve spreji - vnitřní rekonstrukce vlákna díky keratinu, maximálně respektuje vlas a pokožku.

Chemické permanentní narovnání vlasů:
LISSE DESIGN KERATIN THERAPY
progresivní narovnání vlasů pomocí keratinu pro všechny typy vlasů. Je bez parabenů, solí a sulfátů. S pomocí tepla remodeluje dispozice keratinových řetězců vlasů a narovnává je, aby získaly charakteristickou hladkou formu. Obsahuje vzácný amazonský olej (babassú) s úžasnými zjemňujícími vlastnostmi. Vlasy jsou hebké, jemné a lesklé. Hladké vydrží až 3 měsíce, eliminuje krepatění. Vlasy si můžete ihned sepnout sponou nebo dát do culíku!

  • STUDIO KRÁSY KLATOVY
  • Randova 114
  • Klatovy