TRICHOLOGICKÁ PORADNA

Péče o vlasy znamená nejen pěstovat vlasy samotné, ale pečovat správně také o vlasovou pokožku. Ta bývá často také hlavní příčinou většiny různých potíží.

TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ - je diagnostika vlasů a vlasové pokožky. Pomáhá zjistit příčinu problémů s vlasy a vlasové pokožky. Díky trichologické léčbě a péči lze tyto problémy zmírnit nebo navždy odstranit. Je také vhodné pro všechny, kteří nejsou spokojeni se svou kvalitou vlasů.

Řeším tyto problémy: padání vlasů, řídnutí vlasů, alopecie(lokální výpadek vlasů), mastné vlasy, seboreickou dermatitidu, lupy, šupinatění pokožky, lupénku, suchou a dehydrovanou kůži, vlasy poničené chemickými zákroky.

Nejčastějšími klienty jsou lidé, kterým v důsledku stresů padají vlasy, matky po porodu a během kojení, ženy v mezopauze., lidé po chemoterapiích apod.

V oboru trichologie se snažím uspokojit potřeby moderního spotřebitele, neboť stále přibývá žen, mužů, ale i dětí, kteří mají problémy s vlasy a ovlasenou pokožkou.

NOVINKA!!!!
nabízím nově bylinné masáže pro zdraví vašich vlasů a vlasové pokožky. Přijďte si užít wellnes masáž s ošetřením vaší vlasové pokožky!

OŠETŘENÍ THALASSOTHERAPY na pokožce působí výtažky z mořských řas spolu s aromakologickým výtažkem( éterické oleje) a společně dokonale řeší anomálie pokožky hlavy. Čtyři odlišné druhy esenciálních olejů jsou určeny pro tyto anomálie

Při řešení problému je kúra intenzivní, proto se opakuje 1x týdně po dobu 6-ti týdnů. Dále jako prevence, jednou do měsíce po celý rok.

  • STUDIO KRÁSY KLATOVY
  • Randova 114
  • Klatovy