REGENERACE VLASU

Síla a krása lesklých vlasů není důležitá pouze z estetického hlediska, ovlivňuje vzhled, ale je také znakem zdraví. Genetickými faktory, stresem, léky, agresivním nanášením chemických přípravků, přírodními faktory( slunce, vítr, vlhkost) apod. se vlasy stávají slabé, bez života, často se lámou, ztrácejí pružnost , nedrží tvar apod. Proto je důležité o ně dobře pečovat.

ACTIVE BONDEX - nový technologický doplněk, který chrání vlasy během barvení, zesvětlení a melírování. Pro delší efekt- možnost i pro domácí výživné ošetření.

POWERPLEX - snadno proniká do struktury vlasů, vytváří nové vazby v proteinových strukturách. Používá se při barvení, odbarvení, při chemickém permanentním narovnávání, chemické preparaci (trvalé).

ACTIVE BONDEX+ POWERPLEX +chrání vlas před poškozením, dodává mu sílu a vitalitu

BOTOX BOTUTECH - botox na vlasy-tato metoda je zatím považována za jedno z nejpokrokovějších řešení poškozených vlasů. Hloubková botoxová výplň , obohacená o kyselinu hyaluronovou , ceramidy a buňky z hroznů.

MOŘSKÝ KERATIN - regenerační metoda na bázi mořského keratinu a kolagenu je určena pro všechny typy vlasů. Tato regenerace je nechemická. Podle kvality vlasů můžeme zvolit metodu zastudena nebo zatepla. Ve vlasech vydrží dle kvality až 3 měsíce.

MOŘSKÉ BAHNO - univerzální remineralizační bahno. Je ideální pro všechny typy vlasů. Hydratuje a čistí vlas do hloubky.

  • STUDIO KRÁSY KLATOVY
  • Randova 114
  • Klatovy