Sandra Semeráková

Vítejte v kadeřnictví u Sandry Semerákové, které sídlí v Randově ulici. Veškeré služby, které provádím se snažím dělat na profesionální úrovni a absolvuji různé školení. Kadeřnické služby jsou určeny provšechny věkové kategorie. Provádím veškeré kadeřnické úkony: démské, pánské a dětské stíhání, barvení vlasů, melírování, přelivy, regenerace vlasů s infračerveným světlem, mořský keratin, narovnávání vlasů, společenské a svatební účesy. Nabízím prodej vlasové kosmetiky a dárkové poukázky.

Barvení a melírování: Při barvení lze současně změnit intezitu barvy i barevný odstín. proto lze barvením dosáhnout téměř každé kosmetické barvy vlasů. Můžete si vybrat ze spousty odstínů barev Matrix, Nutrilux a Alcina.

Regenerace vlasů: Mořským keratinem doporučuje se pro poškozevé vlasy barvením, melírováním nebo po trvalé, pro roztřepené, polámané nebo vlasy bez lesku.Aplikaci keratinu doporučujeme po horkém létě, či náročné zimě, kdy dochází k velkým výkyvům teploty.

Infračerveným světlem a ultrazvukem: Proniká hluboko do poškozených vlasů a pomáhá regenerovat suché vlasy. Vlasy jsou po ošetření vyhlazené.

Používám kosmetiku Matrix a Alcina.

Péče o vlasy: šampon pro poškozené vlasy, pro suché, šampon pro objem vlasů, šampon pro nepoddajné vlasy, pro vlnité, pro barvené, styling.

  • STUDIO KRÁSY KLATOVY
  • Randova 114
  • Klatovy